Viešbučiai sportui

Viešbučiai sporto mėgėjams Koso saloje

Carda Beach Hotel (Kardamenoje) – šis viešbutis tikrai patiks sporto mėgėjams. Čia yra viskas, ko jums prireiks, jei norėsite pažaisti lauko tenisą, krepšinį, stalo tenisą, biliardą ar pašaudyti iš lanko. Viešbutyje yra du baseinai, patogūs gultai ir skėčiai nuo saulės. Vietiniame grožio salone galėsite pasirūpinti savo išvaizda. Moderniai įrengtuose kambariuose rasite plaukų džiovintuvą, telefoną, seifą, šaldytuvą, oro kondicionierių, galėsite žiūrėti palydovinę televiziją. Netoli viešbučio yra daugybė prekybos centrų, restoranų, barų.

SOVEREIGN BEACH HOTEL (Kardamenoje) – 100 metrų nuo jūros, pusantro kilometro iki Kardamenos centro. Čia rasite platų sporto įrangos pasirinkimą ir įvairių vakaro pramogų. Šis viešbutis tiks tiek jauniems žmonėms, tiek šeimoms, kurioms svarbi aktyvi sportinė veikla. Treniruotę galite pradėti viešbutyje esančioje sporto salėje, o baigti bėgiojimu paplūdimyje. Čia yra baseinas, kur po sunkios treniruotės galite atsipalaiduoti. Švediško stalo restoranas siūlo ne tik graikų virtuvės patiekalų. Čia jūsų laukia restoranas, baseinas, vaikų žaidimo aikštelė, džiakuzi, kavinė-baras, sporto centras, sauna.

CITI LIVE HOTEL (Koso miestelyje) – šis viešbutis yra įsikūręs Koso miesto centre. Šio viešbučio personalas jums pasiūlys nemokamą bevielį internetą ir sporto centrą. „City Live Hotel“ yra 57 kambariai, mini baras ir seifas, skirtas vertingiems daiktams pasidėti. Netoliese taip pat yra keletas restoranų ir paplūdimys.

ALEXANDRA HOTEL (Koso mieste) – šis viešbutis siūlo apgyvendinimą su nuostabiu vaizdu į jūrą, tik 200 metrų nuo uosto. Taip pat bet kuriuo metu galite mėgautis čia esančiu fitneso centru su sauna. Kambariai šiame viešbutyje elegantiški ir erdvūs. Yra kabelinė ir palydovinė televizija. Viešbučio svečiai gali mėgautis skaniais švediško stalo pusryčiais ir atsipalaiduoti baseine.

Viešbučių Koso saloje rezervavimasBooking.com