Viešbučiai šeimai

NINA BEACH HOTEL (Marmaryje) – šis šeimoms skirtas viešbutis idealiai tinka atostogoms su vaikais ir tiems, kurie mėgsta sportą. Viešbutyje yra standartiniai ir šeimoms skirti kambariai. Standartiniai kabariai yra nedideli, tačiau turi balkoną, o pro langą galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais. Šeimoms skirti kambariai yra labai erdvūs, čia visada pakankamai vėsu vasarą. Šeimos kambariuose yra didelė dvigulė lova ir dvi dviaukštės lovos vaikams. Iki paplūdimio tik 10 minučių kelio pėsčiomis. Viešbytyje yra teniso kortai, mini golfo aikštynas bei vaikų žaidimo aikštelė. Čia yra galimybė pašaudyti iš lanko, pažaisti biliardą, stalo tenisą ar futbolą, smiginį.

KOALA (Koso miestelyje) – jei ieškote ko nors tokio, kas primintų namus, šis viešbutis kaip tik jums. Viešbutis patogioje vietoje – vos 100 metrų iki jūros ir 5 minutės iki miesto centro. Visuose kambariuose yra dušas, telefonas, balkonas, televizorius, plaukų džiovintuvas. Už papildomą mokestį – internetas, kabelinė, kambarių aptarnavimas. Gegužės, birželio, rugsėjo, spalio mėnesiais vienam asmeniui nakvynė kainuoja nuo 22 eurų. Liepos-rugpjūčio mėnesiais – nuo 41 euro už nakvynę vienam žmogui.

PERIDIS FAMILY RESORT (Koso miestelyje) – ideali vieta šeimos atostogoms. Iki miesto centro vos apie kilometrą. Netoli paplūdimys, graži prieplauka. Šis viešbučių kompleksas susideda iš trijų pastatų ir pramogų zonos, kur rasite užkandžių barą, didelį baseiną (375 m2), tenisą, vaikų žaidimo aikštelę, treniruoklių salę, biliardą, internetą ir daug kitos veiklos šeimai. Užkandžių baras siūlo specialius užkandžius vaikams, daugybę kokteilių. Liepos-rugpjūčio mėnesiais kambarys vienai nakčiai 2 suaugusiems ir 2 vaikams čia kainuoja apie 114 eurų. Gegužės-birželio ar rugsėjo spalio mėnesiais – apie 85 eurus.

ANGELA HOTEL (Koso miestelyje) – čia itin ramu, todėl viešbutis puikiai tinka šeimos atostogoms. Įsikūręs netoli Koso miesto centro ir oro uosto, netoli prekybos centras. Šis viešbutis orientuojasi į šeimas su vaikais, todėl stengiasi pasiūlyti jaukų būstą nepamirštamoms šeimos atostogoms. Viešbutyje rasite virtuvėlę, kurioje yra šaldytuvas, kavos aparatas, virdulys, televizija, telefonas, plaukų džiovintuvas, yra galimybė gauti vaikišką lovą ar kėdutę.

Viešbučių Koso saloje rezervavimasBooking.com