Viešbučiai jaunimui

Viešbučiai jaunimui Koso saloje

YIORGOS – šis viešbutis yra įsikūręs salos sotinėje, Koso mieste, maždaug už 15 km nuo Koso oro uosto. Netoli viešbučio rasite daugybę naktinių klubų ir restoranų, kuriuose galėsite linksmintis iki paryčių. Kiekviename kambaryje yra palydovinė televizija, oro kondicionierius, vonia. Viešbutis savo svečiams nuomoja motorolerius.

BLUE SEA BEACH (Lampi). Tai unikalus viešbutis jaunimui, kurio personalas stengiasi, kad jūsų atostogos būtų išskirtinės. Šis viešbutis įsikūręs Lambi miestelyje, vos už 3,5 km nuo Koso miesto, netoli paplūdimys. Paskutinius ketverius metus šis viešbutis stengiasi užtikrinti nuostabias atostogas veikliems, jauniems žmonėms, todėl čia nesunku rasti, ką veikti.

ANDAVIS (Kardamenoje). Viešbutis orientuojasi į jaunus žmones, ieškančius malonaus poilsio. Jis klientų laukia gegužės-spalio mėnesiais ir yra įsikūręs vos už 400 metrų nuo Kardamenos centrinės aikštės, kelios minutės pėsčiomis iki paplūdimio. Šiame kurorte verda naktinis gyvenimas. Kardamenoje yra daugybė barų, restoranų ir naktinių klubų, todėl jaunam žmogui čia visada atsiras, kur papramogauti. O tie, kurie nori linksmintis neišėję iš viešbučio, visada laukiami viešbučio bare. Visuose kambariuose yra balkonas, dušas, tualetas, telefonas, šaldytuvas.

STEFANOS STUDIOS & APARTMENTS IRAKLEIDES (Kardamenoje) – viešbučio kambariai itin erdvūs. Čia labiausiai laukiami klientai – ieškantys pramogų jauni žmonės ir jaunos poros. Ne sezono metu čia kur kas ramiau, todėl labiau tinka vyresnio amžiaus žmonėms ir šeimoms.

Viešbučių Koso saloje rezervavimasBooking.com