Kaitavimas

Kaitavimas – tai ekstremali vandens sporto šaka, kai šio sporto mėgėjas (arba profesionalas) stovi ant banglentės arba kaitlentės ir yra traukiamas vandens paviršiumi jėgos aitvarų pučiant vėjui. Koso saloje ši pramoga yra labai populiari ir mėgstama turistų.

Mastichari vandens sporto mokykla yra įsikūrusi gražioje Koso salos vietoje jau beveik du dešimtmečius ir yra puikiai pritaikyta tiek vandens sporto mėgėjams, tiek profesionalams.

Automobilio nuoma Koso saloje

Išmokti kaitavimo yra lengviau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jums nereikia jokio specialaus pasirengimo, tiesiog atvykite į Mastichari vandens sporto mokyklą. Išklausę kursus ir pasimokę praktiškai, čia galite gauti kaitavimo mėgėjo arba profesionalo pažymėjimą. Šis pažymėjimas leidžia jums išsinuomoti kaitavimo įrangą visame pasaulyje.

Kaitavimo pamokos pradedantiesiems

Jei jūs nenorite baigti visų kursų, tačiau norite išbandyti šį sportą, nuvykę į Mastichari galite tai padaryti. Profesionalus treneris parodys jums, kaip valdyti jėgos aitvarą. Ši pirmoji pamoka yra pradedančiųjų kaituotojų kursų dalis, tačiau jums nebūtina baigti visų kursų. Tokia keturias valandas trunkanti pamoka kainuoja 125 eurus. Kursų trukmė – viena arba dvi dienos (priklausomai nuo vėjo).

Šioje mokykloje jūs galite baigti ir pradedančiųjų kursus. Po pamokos, kaip saugiai valdyti jėgos aitvarą, būsite apmokomi dirbti su lenta (banglente ar kaitlente). Kursai pradedantiesiems kainuoja 290 eurų ir juos sudaro dešimt pamokų. Kursų trukmė – trys dienos.

Išklausę kursus pradedantiesiem, galėsite lankyti praktinius kursus, kurie padės tvirčiau įvaldyti šį sportą. Praktika rodo, kad baigę pradedančiųjų kursus žmonės greičiau išmoksta įvaldyti tai, ką išmoko, jei juos prižiūri profesionalūs treneriai. Praktiniai kursai yra skirti tiems, kurie jau baigė pradedančiųjų kursus, tačiau nori geriau įvaldyti savo gebėjimus. Šie kursai kainuoja 370 eurų ir juos sudaro dešimt pamokų. Kursų trukmė – dvi arba trys dienos (priklausomai nuo vėjo).

Jei pradedančiųjų kursus baigėte labai seniai arba tiesiog norite patobulinti savo gebėjimus, galite užsisakyti privačių pamokų. Privati pamoka kainuoja 60 eurų už valandą.

Koso saloje visada vėjuota, todėl mokytis kaitavimo geriausia vasarą, kai šilčiausia.

Mastichari taip pat galite išsinuomoti katamaraną, burlentę bei išmokti buriuoti. Nemokantiems buriuoti, organizuojami kursai ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Kursų trukmė – keturios dienos (po dvi valandas per dieną).

Viešbučių Koso saloje rezervavimasBooking.com

Kaitavimas Kefalos

Iki Kefalos iš Koso miesto atvyksite mažiau nei per valandą. Čia taip pat galima užsisakyti kaitavimo kursus mėgėjams ir profesionalams. Be to, profesionalams siūlomas platus įrangos pasirinkimas. Jei norite pasisamdyti profesionalų kaitavimo trenerį, valanda jums kainuos 40 eurų.