Automobilio nuoma

Koso salą labai patogu apžiūrėti nuomotu automobiliu. Sala nėra didelė, jai išnaršyti gali pakakti ir kokių trijų dienų. Patogu ir tai, jog gyvendami tame pačiame viešbutyje kiekvieną dieną galite važiuoti vis į kitą salos dalį ir grįžti nakvoti atgal – atstumai nėra dideli, o keliai saloje geri.

Patogiausia automobilį užsisakyti tiesiog internetu, užpildžius rezervacijos formą. Vienoje vietoje matosi daugelio didžiausių pasaulyje automobilių nuomos firmų pasiūlymai, kuriuos galite patogiai palyginti. Nuoma Koso saloje daug nekainuoja – paprastai paros mokestis už nedidelį automobilį nesiekia 30 eurų. Kuo ilgesnis nuomos laikotarpis – tuo kaina mažesnė. Beje, užsakinėjant automobilį internetu daugeliu atveju gaunate žemesnę kainą nei tiesiog nuvykę į nuomos punktą.

Automobilio nuoma Koso saloje

Gana ženkliai automobilių nuomos kainos pakrenta ir žiemos metu. Tuomet turistų gerokai mažiau, daugiau laisvų automobilių, tad natūralu kad įmonės sutinka nuomoti juos pigiau.

Galima pagalvoti ir apie keliones po Koso salą nuomotu motoroleriu ar tiesiog dviračiais. Arba labiau tradiciškai – vietiniais autobusais, kuriais keliaujant taip pat galima nemažai pamatyti

Reklama: pirtis kaune