Koso sala Rodo sala

Orai Koso saloje


Jei jums patinka šiluma, būtinai turite apsilankyti Koso saloje. Čia vyrauja švelnus klimatas visus metus ir nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens pakankamai šilta. Jau balandį Kos salos gyventojai gali džiaugtis vidutiniškai 17 laipsnių šiluma, šilčiausia čia rugpjūtį (net apie 29 laipsniais šilumos), o spalį – apie 25 laipsnius šilumos.

Vasarą šilčiausi mėnesiai yra liepa ir rugpjūtis, kai vidutinė aukščiausia dienos temperatūra siekia 29 laipsnius. Tokiu metu tikrai galima tikėtis ir temperatūros pakilimų iki 30 ir daugiau laipsnių. Šiais mėnesiais naktį atvėsta iki 21 – 22 laipsnių, tad megztinio čia neprireiks. Maždaug nuo gruodžio ir kovo vidutinė aukščiausia temperatūra siekia 12 – 14 laipsnių, taigi turistų gerokai sumažėja. Atostogauti palankiausias metas yra nuo gegužės – spalio mėnesiais. Verta žinoti, jog kuo arčiau vasaros vidurio, tuo mažiau Koso saloje lyja. Pavyzdžiui, liepos mėnesį, kritulių iškrenta tik apie 2 milimetrus, kas yra niekis palyginus su kritulių kiekių liepos mėnesiu Vilniuje – 80 milimetrų. Tačiau žiemos mėnesiais Koso saloje lyja bene triskart daugiau nei Lietuvoje.

Jūros vandens temperatūra piką pasiekia liepos mėnesį ir dažniausia siekia apie 25 laipsnius šilumos. Šalčiausias vanduo būna kovo mėnesį – apie 17 laipsnių. Maudymuisi tinkamas sezonas būna birželį – spalį.

Oro temperatūros diagrama Kose:

Koso orų prognozėHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Pigūs skrydžiai

flymaster.lt

Skelbimai darbo

Automobilių nuoma

Farming simulator 2015 mods

          http://www.etours.lt/aviabilietai/
© Visos teisės saugomos