Koso sala Rodo sala

Kaip nemokamai rezervuoti viešbutį per booking.com?


Daug kelionių pasiūlymų su skrydžiais ir viešbučiais galima rasti įvairių kelionių agentūrų internetinėse svetainėse. Deja, kartais renkantis iš tokių pasiūlymų gali tekti permokėti. Alternatyva – užsisakyti viešbutį pačiam! Booking.com – populiariausia viešbučių užsakymo sistema. Joje galima pasirinkti iš daugybės viešbučių, hostelių ir kitų apgyvendinimo įstaigų. O užsakymas yra tikrai paprastas patogus. Štai 9 žingsnių planas, kaip galima užsakyti viešbutį booking.com sistemoje. Spaudžiame šią booking.com nuorodą (ji atsidarys kitame lange) ir pradedame.

1. Pasirenkame kelionės tikslą. Pradedant įvesti miesto pavadinimą, jums iškart išmes pilną pavadinimą, tereikės ant jo paspausti ir pasirinkti. Žemiau galima pasirinkti kelionės tikslą: darbas ar laisvalaikis. Nuo to priklausys, kokie apartamentai jums bus pasiūlyti. Galiausiai, pasirenkame datą, kada norime įsiregistruoti viešbutyje ir kada išvykstame bei kiek žmonių keliauja.

2. Kaip matote geltoname lange, galima pasirinkti „Papildomos paieškos galimybės“. Čia pasirinksite orientacinę apartamentų kainą bei kelių žvaigždučių viešbutyje norite gyventi. Vėliau šiuos pasirinkimus galima keisti. Galiausiai spaudžiame didelį mėlyną mygtuką „Ieškoti“.

3. Paspaudę „Ieškoti“ atsiduriate tolimesniame svetainės puslapyje. Čia matomi viešbučių ir apgyvendinimų įstaigų pasiūlymai. Juos galima rūšiuoti pagal kainą (kurią galite nusistatyti pagal norimą valiutą), viešbučio žvaigždučių skaičių, atstumą nuo miesto centro ar svečių įvertinimą. Kairėje pusėje galima keisti paieškos parametrus.

4. Išsirinkę viešbutį ir paspaudę mėlyną mygtuką „Užsakyti dabar“, atsidursite naujame lange. Čia galima pamatyti daugybę to viešbučio nuotraukų bei aprašymą. Norint, galima pasiskaityti apie viešbučio vidaus taisykles ar perskaityti svečių atsiliepimus (puslapio viršuje). Spaudžiame „Užsakyti dabar“.5. Atidaromas naujas puslapis. Čia galima pakeisti įsiregistravimo datas (jei nustatėte netinkamas ar tiesiog persigalvojote). Taip pat šiame puslapyje galima matyti siūlomų kambarių kainas, pamatyti ar įskaičiuojami pusryčiai, ar galima gauti pusryčius už papildomą kainą. Galiausiai, prie norimo kambario teks pasirinkti, kiek tokių kambarių norite užsakyti. Tad spaudžiame mažą juodą rodyklytę ir pasirenkame skaičių 1, jei norite vieno kambario. Spaudžiame „Užsakyti dabar“.

6. Galiausiai, atsidarius naujam langui, teks suvesti savo kontaktinius duomenis bei sugalvoti slaptažodį, kurį reikės prisiminti. Viršuje galite matyti ir dar kartą pasitikrinti viešnagės datas. Dar aukščiau matomas 4 žingsnių užsakymo planas. Kairėje pusėje – galutinė kaina.

7. Tame pat puslapyje galima patikslinti svečių skaičių, nurodyti ypatingus pageidavimus ir atvykimo laiką. Spaudžiame „Tęsti“.

8. Naujame atsidariusiame puslapyje reikia įvesti šalį, kurioje gyvenate, vardą, pavardę, el. pašto adresą bei telefono numerį. Taip pat reikia pasirinkti banko kortelės tipą bei įvesti kortelės numerį ir galiojimo pabaigos datą. Apačioje pasirenkame atsiskaitymo būdą.

9. Paskutinis žingsnis – sutikriname visus duomenis ir spaudžiame „Užsakyti šį numerį už XXX“. Pavyzdyje matote kainą kronomis, tačiau rodomą valiutą galima pakeisti svetainės puslapio viršuje.

Sveikiname! Kaip matote, užsakyti viešbutį savarankiškai, gavus geriausius pasiūlymus yra visai paprasta. Tad kitą kartą kur nors keliaudami galite drąsiai ieškoti viešbučių pasiūlymų booking.com svetainėje ir užsakyti norimą viešbutį.
Koso orų prognozėHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Pigūs skrydžiai

flymaster.lt

Skelbimai darbo

Plastikos chirurgai

Farming simulator 2015 mods