Koso sala Rodo sala

Automobilio nuoma Koso saloje


Koso salą labai patogu apžiūrėti nuomotu automobiliu. Sala nėra didelė, jai išnaršyti gali pakakti ir kokių trijų dienų. Patogu ir tai, jog gyvendami tame pačiame viešbutyje kiekvieną dieną galite važiuoti vis į kitą salos dalį ir grįžti nakvoti atgal – atstumai nėra dideli, o keliai saloje geri.

Patogiausia automobilį užsisakyti tiesiog internetu, užpildžius rezervacijos formą. Vienoje vietoje matosi daugelio didžiausių pasaulyje automobilių nuomos firmų pasiūlymai, kuriuos galite patogiai palyginti. Nuoma Koso saloje daug nekainuoja – paprastai paros mokestis už nedidelį automobilį nesiekia 30 eurų. Kuo ilgesnis nuomos laikotarpis – tuo kaina mažesnė. Beje, užsakinėjant automobilį internetu daugeliu atveju gaunate žemesnę kainą nei tiesiog nuvykę į nuomos punktą.

Gana ženkliai automobilių nuomos kainos pakrenta ir žiemos metu. Tuomet turistų gerokai mažiau, daugiau laisvų automobilių, tad natūralu kad įmonės sutinka nuomoti juos pigiau.

Galima pagalvoti ir apie keliones po Koso salą nuomotu motoroleriu ar tiesiog dviračiais. Arba labiau tradiciškai - vietiniais autobusais, kuriais keliaujant taip pat galima nemažai pamatyti
Taip pat po salą galite keliauti:Koso orų prognozėHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Pigūs skrydžiai

flymaster.lt

Skelbimai darbo

Automobilių nuoma

Farming simulator 2015 mods